دوزندگي، تکميل و بسته بندي لباس

کارخانه دوزندگي شرکت سبلان پارچه توليد کننده انواع البسه شامل تیشرت و پولوشرت ،انواع جین شامل پیراهن و شلوار جین ، لباس زير زنانه، لباس زير مردانه، لباس ورزشي، انواع بلوز ، پليور ، شلوار ، کاپشن و انواع هودی .

 

 

این واحد مجهز به تجهيزات طراحي کامپيوتري جهت طراحي لباس و تهيه الگوهاي مورد نظر،سایز بندی دیجیتالی و همچنين تعيين چگونگي الگوچيني با توجه به عرض و مشخصات پارچه براي ايجاد کمترين ضايعات می باشد .

 

در بخش برش، تجهيزاتي تمام اتوماتيک و قابل برنامه ريزي برای پهن کردن و برش پارچه به کار گرفته شده که با بالاترين راندمان و کمترين ضايعات قادر به توليد قطعات مورد نياز جهت دوخت البسه می باشد.

انواع ماشين آلات دوخت بالغ بر 1400دستگاه با توجه به تنوع محصولات توليدی در چندين خط، براي توليد محصولات مذکور به کارگیری شده است.

همچنین این  کارخانه مجهز به ماشین آلات شست و سنگشور و ماشین آلات چاپ و گلدوزی بر روی انواع البسه می باشد

محصولات تريکو

محصولات متنوع با کاربري هاي مختلف شامل انواع لباس هاي ورزشي، لباس زير، تي شرت ها و لباس هاي مخصوص کودکان در اين مجموعه قابل تولید مي باشد.

رعايت کليه نکات  بهداشتي و سلامت در کنار بهره گيري از بهترين امکانات سخت افزاري – نرم افزاري در زمينه طراحي و توليد پوشاک تريکو، سبلان پارچه را در سطح معتبرترين توليدکنندگان جهاني پوشاک تريکو مطرح نموده است به نحوي که اين شرکت در کمال افتخار کيفيت و دوام محصولات خود را تضمين مي نمايد.


محصولات جين

پاسخگويي به تمايل روزافزون جامعه جهاني به استفاده از پوشاک زيبا، راحت و بهداشتي جين عاملي است که سبلان پارچه را به توليد انواع اين پوشاک شامل: پيراهن، پليور، دامن، کاپشن، تي شرت و حتي لباس زير جین هدايت نموده است. عرضه محصولات جين در اشکال مختلف نه تنها باعث تنوع در تولیدات  اين مجموعه مي گردد بلکه بهره گيري از طراحي پیشرفته و توليد انواع جين کلاسيک و مدرن، سنگشور شده، گلدوزي و چاپ شده را ممکن ساخته با اين هدف که کليه مشتريان صرفه نظر از سن، جنسيت و موقعيت اجتماعي امکان يافتن پوشاک جين مطلوب خود را در محصولات جین سبلان پارچه داشته باشند.

 

محصول پيراهنی

بر اساس آخرين تحولات بازار مد، استفاده از مرغوبترين مواد اوليه و ماشين آلات و سيستم هاي توليد ، مجموعه سبلان پارچه را به عرضه انواع پيراهن رنگي و ساده،  قادر ساخته است.

کيفيت ممتاز و طراحي به روز پيراهن هاي توليدي سبلان پارچه نتيجه ی توجه و اهميت به سليقه و نقطه نظرات مشتريان محصولات شرکت سبلان پارچه بوده است. 

انجام عمليات خاص تکميلي، تضمين کننده راحتي، سلامت، زيبايي و دوام پيراهن هاي توليدي مي باشد.